UA

11 січня 2019 р.

На експозиції продемонстрована перша фаза запущеної концепції «Інтерактивний, сучасний, динамічний музей».  Це − точкові вкраплення в стаціонарну, академічно побудовану експозицію, які стали спробою динамізувати ті найважливіші моменти, що потребують інтерактивної уваги відвідувачів.


 

 

 

Експозиція інтерактивного мультимедійного проекту “Музика, що оживає…”.

Музична експозиція − невелика,камерна, але вона дуже цікава і складається з двох важливих сегментів – клавішні музичні інструменти, які демонструють еволюцію європейської музичної культури і музичних інструментів, а також наш український контент, який демонструє еволюцію струнних інструментів.

Виступ на відкритті Директора Інституту народознавства НАН України академіка Степана Павлюка.


Крім інформаційного забезпечення, той чи інший інструмент епохи забезпечено також аудіо-візуальною синхронізацією. Тобто, паралельно зі звуком інструменту у вікні з’являється знакова постать епохи – від композиторів до гетьманів. На відкриття проекту прийшли не лише фахівці: учені, музейники, музиканти, але й зацікавлені та заінтриговані шанувальники прекрасного: як музики, так і памʼяток. Кожна із них ожила лише від дотику руки, як і було обіцяно. Заговорили струни і клавіші минулих епох від XVII до ХХ століття.

Експозиція інтерактивного мультимедійного проекту “Музика, що оживає…”.

Виступ на відкритті заступника директора з музейної роботи кандидата мистецтвознавства Андрія Клімашевського.

Експозиція інтерактивного мультимедійного проекту “Музика, що оживає…”.

Відтепер всі відвідувачі музею зможуть не тільки побачити унікальні музичні інструменти, але й почути їх оригінальне звучання.