UA

13 травня 2019 р.

До уваги львівʼян та гостей міста!

До відзначення Дня музеїв у 2019 р.

 Музей етнографії та художнього промислу ІН НАНУ проводить наступні заходи:

1. Інтерактивна екскурсія «Музика, що оживає…» (17 травня 2019 р. о 14.00. Проспект Свободи, 15, ІІІ поверх). Проводять керівник Музею, кандидат мистецтвознавства Андрій Клімашевський та екскурсовод Леся Мовчан. Вхід за вартістю музейного квитка: дорослий − 40 грн., студентський, дитячий − 20 грн.

У Музеї етнографії та художнього промислу ІН НАНУ (м. Львів, проспект Свободи, 15) до уваги відвідувачів запропоновано унікальний інтерактивний проект європейського рівня «Музика, що оживає…» в руслі реалізації сучасної стратегії розвитку музейного простору «Інтерактивний, сучасний динамічний музей». Експозиція демонструє еволюцію європейської музичної культури в контексті клавішних інструментів, а також вітчизняний контент, який представляє історичний розвиток струнних інструментів в Україні. Завдяки програмно-інформаційному забезпеченню, аудіовізуальній синхронізації і продуманій логістиці проекту відтворено звучання кожного музичного інструменту в контексті реконструкції різних епох. Одночасно з відтвореним звуком інструменту у вікні, як у часовому порталі, зʼявляється знакова постать епохи − від композиторів і музикантів до гетьманів. Кожен з наративів музичного контенту експозиції оживає від дотику руки, а до відвідувачів промовляють через відтворений звук і зображення струни та клавіші минулих епох.

 

                 

2. Майстер-клас з художнього тиснення по шкірі (18 травня 2019 р. 13.00 − 16.00. Площа Ринок, 10, ІІ поверх). Проводять Євген Семанишин (МЕХП) та Юрій Гайда (художній салон «Равлик»). Вхід на майстер-клас за вартістю музейного квитка: дорослий − 40 грн., студентський, дитячий − 20 грн. Перед майстер-класом о 12.30 відбудеться презентація нової експозиції «Шедеври художнього металу та шкіри». Проводить керівник Музею, кандидат мистецтвознавства Андрій Клімашевський.

 

                  

3. Майстер-клас з гончарства «Дивосвіт професійних українських гончарів» (19 травня 2019 р. 12.30 − 16.00. Площа Ринок, 10, ІІ поверх). Проводять відомі керамісти Соломія та Ігор Гиба. Вхід вартістю 49 грн. + вартість музейного квитка 20 грн. для усіх.

 

Запрошуємо усіх!